Månlandskap oljemålning

319860

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal), Månlandskap, olja på duk, 40x58 cm

Färgbortfall, retuscher

Konst, Äldre måleri

Fack 37

Månlandskap oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1945477
1941495
1941495

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.