Konung oljemålning

319859

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal), Tronande konung, olja på duk, 97x74 cm

Duksskador, hål

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Konung oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1945938
1945937
2 800
1945936
1 700
1945916
1945471

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.