Anjou oljemålning

319858

G ANJOU(1908-1999): Motiv med Stockholms inlopp, signerad G Anjou 1960, olja på duk, 60x100 cm

Fack 30

Anjou oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1945010
1942586
1942915
1942586
1942496
700

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.