Porträtt 17/1800-tal

319855

ITALIENSK SKOLA (1700/1800-tal), Kardinal, olja på duk, 91x73 cm

Dukskador, rispor

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Porträtt 17/1800-tal

Budhistorik (17 bud)
1946153
5 600
1946152
5 400
1946148
5 200
1946151
5 000
1946148
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.