Herre med pipkrage

319854

HOLLÄNDSK SKOLA (1800-tal), Herre med pipkrage, olja på pannå, 80x63 cm

Omfattande skador, itudelad pannå, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 20

Herre med pipkrage

Budhistorik (6 bud)
1945975
1945911
1945910
900
1945067
850
1943003

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.