Puttis 1800-tal oljemålning

319851

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Puttis, olja på duk, 68x101 cm

Dukskador, lagning, retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Puttis 1800-tal oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1945840
1 700
1945834
1 600
1945834
1945833
1 400
1945832

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.