Wilson oljemålning

319850

T WILSON (1900-tal), Patoralt landskap, signerad, olja på duk, 50x75 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 24

Wilson oljemålning

Budhistorik

2015-07-11 kl 21:57
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.