Akvarell

319847

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal), Stilleben med snäcka och påfågelfjäder, akvarell, 48x50 cm

Glasskador, fläckar

Konst, Äldre måleri

Fack 27

Akvarell

Budhistorik (5 bud)
1944768
1944767
850
1944766
550
1938334
450
1938333

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.