Holländsk skola 1800-tal

319839

HOLLÄNDSK SKOLA (1800-tal): Hamnvy, olja på duk, 60x106 cm

Dukskador, fläckar, dubblerad

Konst, Äldre måleri

Fack 24

Holländsk skola 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
1945389
3 800
1945386
3 600
1945385
3 400
1945385
2 800
1945144
2 600

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.