Alexander Vasilenko färglitografi

319838

ALEXANDER VASILENKO (född 1965): Paket Miro, signerad Vasilenko, färgserigrafi, 119/240, bladmått ca 88x58 cm

Fack 27

Budhistorik (18 bud)
1945128
1944451
1943260
1944450
1943260
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.