Alexander Vasilenko färglitografi

319837

ALEXANDER VASILENKO (född 1965): Paket Miro, signerad Vasilenko, färgserigrafi, 119/240, bladmått ca 88x58 cm

Fack 36

Budhistorik (28 bud)
1945405
1945403
2 800
1945395
2 600
1945401
2 600
1945395
2 400

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.