Ernst Billgren färglitografi

319836

ERNST BILLGREN (född 1957): "Kyrkan", signerad Ernst Billgren, 430/450, färglitografi, 33x42 cm

Fack 49

Ernst Billgren färglitografi
Budhistorik (29 bud)
1944741
2 600
1944736
2 400
1944238
1944511
1944238
1 900

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.