Målning 1800/1900

319835

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal), Fiskare, Sydländsk kustbild, olja på duk, 61x78 cm

Dukskador, lagningar

Konst, Äldre måleri

Fack 24

Målning 1800/1900

Budhistorik (2 bud)

1941494
750
1937352

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.