Angelica Wiik färglitografi

319834

ANGELICA WIIK (född 1960): "Under takåsarna" signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, 60x87cm, oramad

Rum 2

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (23 bud)
1945077
1945076
1945071
1 900
1945070
1 800
1945065
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.