Angelica Wiik färglitografi

319832

ANGELICA WIIK (född 1960): "Nattliv" signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, 59x41 cm, oramad

Rum 2

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (15 bud)
1945504
1945221
1945221
1945448
950
1945221
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.