Angelica Wiik färglitografi

319831

ANGELICA WIIK (född 1960): "Vargtass" signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, 58x31 cm, oramad

Rum 2

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1945260
1 800
1945259
1 700
1945258
1 600
1945256
1945257

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.