Motiv från Venedig

319830

OIDENTFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal), Motiv från Venedig, signerad .... Broda, olja på duk, 55x70 cm

Dukskador, kritmärken

Konst, Äldre måleri

Fack 6

Motiv från Venedig

Budhistorik (3 bud)

1943262
1941487
1937218

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.