Angelica Wiik färglitografi

319829

ANGELICA WIIK (född 1960): "Rosmadonna" signerad Angelica Wiik, 56/190, färglitografi, 50x21,5 cm, oramad

Rum 2

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (28 bud)
1945533
1945530
2 800
1945526
2 600
1945524
2 400
1945522

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.