Angelica Wiik färglitografi

319828

ANGELICA WIIK (född 1960): "Jazzklubb" signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, 29x55 cm, oramad

Rum 2

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (12 bud)
1945518
1945496
1 400
1945217
1 300
1945494
1 300
1945217

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.