Hängskåp

319824

HÄNGSKÅP, allmoge, med imitationsmåleri, 1800-tal, höjd 53, 42x22 cm, Nyckel finns

slitage färgbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns i utlämningen

Rum 6

Hängskåp

Budhistorik (8 bud)
1945348
650
1945358
600
1945348
550
1945357
500
1945348
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.