Salongsgrupp

319815

SALONGSGRUPP, Louis XVI-stil, 1900-tal, skuren dekor, bronserad, besående av soffa, 2 karmstolar, 6 stolar, soffans längd 150 cm

Slitage, avslag

Rum 13

Salongsgrupp

Budhistorik (7 bud)
1945375
4 200
1943478
1943477
3 800
1943476
3 400
1943474

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.