Pablo Picasso förglitografi

319813

PABLO PICASSO (1881-1973), efter, Fredsduva, signerad och daterad i trycket 28.12.61, färlitografi, numerad 547/1000, 49x65 cm

Fack 46

Pablo Picasso förglitografi
Budhistorik (39 bud)
1945355
4 600
1945353
4 400
1945327
4 200
1945344
4 200
1945327

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.