Sven Erixon litografi

319809

SVEN ERIXON, X:et (1899-1970): Storsjöodjuret, signerad och daterad Sven Erixon, 53, 97/260, färglitografi, 46x63 cm

Sven Erixon litografi
Budhistorik (8 bud)
1944193
650
1944189
600
1944182
550
1944156
500
1944180
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.