Åke Ericson c-print

319807

ÅKE ERICSON (född 1962): "News in North Korea"- Pyongyang, signerad, daterad och numrerad på baksidan Åke Ericson 2006, 5 ex, c-print, ca 33x49 cm. rammått 59x70 cm;
Total upplaga 1/5 +1AP
VANDRINGSUTSTÄLLNING: Bildens Hus i Sundsvall, Galleri Kontrast i Stockholm, Arbetets Museum i Norrköping

Konst, Fotografi

Fack 31

Åke Ericson c-print

Budhistorik (9 bud)
1945446
1944829
1938863
1944828
950
1938863
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.