Füssli hans art 1800-tal

319801

OIDENTIDIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal), Lejon anfaller häst, olja på duk, 48x59 cm

Dukskador

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Füssli hans art 1800-tal

Budhistorik (33 bud)
1945212
11 500
1945215
11 000
1945212
10 000
1945211
9 800
1945211
9 400

Slutpris SEK:
11 500
1 124 EUR, 1 314 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.