Alexandre Fassianos färglitografi

319800

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Landskapsmotiv, signerad A Fassianos, färglitografi, 47x61 cm

Fack 10

Budhistorik (11 bud)
1942824
1 800
1939699
1 700
1942821
1 700
1939699
1 600
1942815

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.