Målning

319799

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Flicka med kor och getter,

Fäckar, dukslitage

Konst, Äldre måleri

Fack 33

Målning

Budhistorik (11 bud)
1945166
1 800
1945456
1 700
1945166
1 600
1945162
1945162
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.