Målning 1800/1900-tal

319797

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Samtal på terassen, signerad, olja på duk, 78x52 cm

Dukskador

Konst, Äldre måleri

Fack 27

Målning 1800/1900-tal

Budhistorik (6 bud)
1945023
1945022
950
1945017
650
1941834
500
1941489
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.