Soffbord 1900-tal

319792

SOFFBORD, ca 1940, bonad björk, höjd 65, diameter 110 cm

Slitage och smärre skador

Rum 8

Soffbord 1900-tal

Budhistorik (24 bud)
1945268
1945264
1945267
1 900
1945264
1 800
1945265
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.