Alexander Williams

319790

ALEXANDER WILLIAMS (Irland, 1846-1930), Landskap med stuga, signerad, akvarell, 32x65 cm;
Utställningsetikett på baksidan

Ram och fuktskador, gulnader

Konst, Äldre måleri

Fack 41

Alexander Williams

Budhistorik (5 bud)
1945187
550
1943564
500
1943563
1939734
1937229

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.