Målning 1800-tal

319780

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Flickor vid kanal, spår av etikett, Artist Lady ..., olja på duk, 46x56 cm

Dubblerad, smärre dukskador, ram med fuktskador

Konst, Äldre måleri

Fack 9

Målning 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
1937703
1 700
1942885
1 600
1937703
1937702
1937637

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.