Målning England 1800/1900

319777

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 18/1900-tal), Uppenbarelse, olja på duk, 51x33 cm

Glasskada

Konst, Äldre måleri

Fack 6

Målning England 1800/1900

Budhistorik (17 bud)
1945422
1943775
1945421
1943775
950
1945419
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.