Andrew Benjamin Donaldson tillskriven

319774

ANDREW BENJAMIN DONALDSON (1840-1919, tillskriven), "In the Cardinal´s garden", monogramsignerad ABD, akvarell, 41x60 cm

Ramskador

Fack 3

Budhistorik (10 bud)
1945454
2 600
1945453
2 400
1945152
1 600
1945147
1945146

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.