Lampbord

319769

LAMPBORD, 2 st, olika, ett med skinnklädd skiva, båda med hylla, höjd 58 resp. 62 cm

Slitage, skador

Rum 4

Lampbord

Budhistorik (4 bud)

1943431
600
1942952
550
1938518
500
1938518

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.