Stolar

319765

STOLAR, 8 st, England, 1900-tal, körsbär, sitthöjd 48 cm

Smärre ytslitage

Rum 22

Stolar

Budhistorik (27 bud)
1944783
4 400
1944777
4 200
1944776
1944775
3 800
1944771
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.