Matbord

319763

MATBORD, 2 iläggsskivor, Enlgand, idegran, 1900-tal, pelarfötter med hjultrissor, mått, höjd, 162x100, total längd med skivor 270 cm

Ytslitage, fläckar

Rum 19

Matbord

Budhistorik (2 bud)

1944616
1942901

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.