Te- och kaffeskedar silver

319757

TE- och KAFFESKEDAR, 12 st., respektive 11 st., silver, stämplade SKANDIA modell HAGA, 1940-tal

Silver

Nybrogatan 32, Stockholm

Te- och kaffeskedar silver

Budhistorik (7 bud)
1944588
650
1947390
600
1944588
500
1946013
450
1944588

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.