Tågdelar Modelltåg bl a Rivarossi

319756

MODELLTÅG, TÅGDELAR, 1900-tal, bl a Rivarossi, Pocher, 13 vagnar, 4 lok, transformator, räls, stopljus mm, delvis i originalkartonger

Slitage

Leksaker

Monter 31

Budhistorik (11 bud)
1939102
1940928
1939102
900
1940927
850
1939102

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.