Matbord av Carl Malmsten

319747

CARL MALMSTEN, matbord, "Ambassadör", fanérat i körsbär, höjd ca 74, 160x112, 3 iläggsskivor vardera 50 cm bredd medföljer

Brukslitage, smärre ytskador, bortdsskivan blekt,

Rum 6

Matbord av Carl Malmsten

Budhistorik (7 bud)
1944700
1944375
1 900
1944699
1 800
1944375
1 700
1944697
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.