Färglitografier Stig Claesson

319745

STIG CLAESSON, SLAS (1928-2008): 2 st, motiv från Globen Stockholm, signerade Stig Claesson, 30/100, litografier, ca 40x57 cm

Fack 54

Färglitografier Stig Claesson

Budhistorik (10 bud)
1944492
750
1940902
700
1944489
700
1940902
650
1944273
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.