Golvlampa i barockstil

319741

GOLVLAMPA, 1900-tal, barockstil, bronserad fot, total höjd ca 175 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa i barockstil

Budhistorik (5 bud)
1944551
500
1944500
450
1943762
1942817
1941831

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.