Spegel bronserad

319740

SPEGEL, 1900-talets början, bronserad, med krön i form av urna med frukter, höjd ca 130 cm

Skador och lagningar, ombronserad

Diverse, Speglar

Rum 4

Spegel bronserad

Budhistorik (10 bud)
1944502
850
1944592
1944502
750
1944525
700
1944502
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.