Spegel i rokokostil

319739

SPEGEL, 1800-tal, rokokostil, bronserad, höjd ca 170 cm

Ombronserad, skador och lagningar

Diverse, Inredning och husgeråd, Speglar

Rum 8

Spegel i rokokostil

Budhistorik (12 bud)
1944694
1944531
1 400
1944693
1 400
1944531
1 300
1944504

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.