Klockböcker bl a Rolex

319738

KLOCKBÖCKER, 1900-tal, Rolex vintage sport models, Piaget watches and wonders, 1001 armbandsur, wristwatches armbanduhren, Mästarens Verk Sveriges urmakarförbund 100 år

Bruksslitage

Böcker/Kartor, Historia, Klockor/Ur

Monter 30

Klockböcker bl a Rolex

Budhistorik (8 bud)
1944083
1941804
1941278
1941278
650
1940785
600

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.