Thorvald C. Benjamin MØLLER

319736

THORVALD C. BENJAMIN MØLLER (1842-1925): Motiv från Taragona, Spanien, signerad och daterad 1907, olja på duk, 88x125 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Thorvald C. Benjamin MØLLER

Budhistorik (8 bud)
1942711
1942710
1 400
1942709
1 300
1942708
1942707

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.