Målning 1900

319735

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900), Vallflicka med schäfer, olja på duk, 118x88 cm

Dubblerad, retuscher, lagning

Rum 22

Målning 1900

Budhistorik (8 bud)
1944199
1944198
1 400
1944197
1 300
1944196
1944195
450

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.