Spegel bronserad

319734

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, bronserad, höjd 90x52 cm

Skador, delar saknas/medföljer

Diverse, Inredning och husgeråd, Speglar

Rum 7

Spegel bronserad
Budhistorik (21 bud)
1944721
2 600
1944729
2 400
1944721
1944726
1944721
1 900

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.