Oidentifierad konstnär 1800-tal

319733

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flickporträtt, olja på duk, 52x43 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (11 bud)
1944442
750
1937690
700
1936711
650
1937689
650
1936711
600

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.