Carl August Fahlgren oljemålning

319732

CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Insjölandskap,signerad och daterad C.A. Fahlgren 1870, olja på duk, 57x80 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (24 bud)
1944548
4 600
1944201
4 400
1944547
4 400
1944201
4 200
1944546

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.