Sven Hellqvist oljemålning

319729

SVEN HELLQVIST (född 1916): "Strandäng", signerad SE Hellqvist -63, olja på pannå, 33x50 cm

Fack 34

Sven Hellqvist oljemålning

Budhistorik

2015-07-10 kl 21:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.